אודות 2018-07-08T02:00:32+00:00

אודות

משרד עורכי דין ענבל ששי ושות' – משרד עורכי דין הינו משרד דימני ויעיל אשר צמח במהירות והגיע להישגים נכבדים מאוד בתחומים שונים. המשרד הצליח לגייס לקוחות מהשורה הראשונה במשק הישראלי, הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

פעילותו של המשרד מקיפה את תחום המקרקעין תוך שימת דגש על מתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר תוך מתן ערך מוסף ללקוחותיו ובהתאם לדרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח.

משרד עורכי הדין ענבל ששי ושות' אינו מתפשר על איכות השירות הניתן, יושרה, נאמנות ללקוח ושמירה על הסטנדרטים הנדרשים ממקצוע עריכת דין הכפוף לדין ולכללים המקצועיים במשק.

המשרד מפעיל כבדרך קבע פעולות ורעיונות יצירתיים ודינאמיים תוך שמירה על דיסקרטיות, רצינות ובעיקר פתיחות והדדיות עם לקוחותיו.

מיקומו של המשרד הינו במרכז העיר עפולה, עובדה המאפשרת טיפול משפטי מהיר ויעיל וכן נגישות נוחה וקלה לקהל לקוחותינו.

עורכי הדין במשרד מייחסים חשיבות רבה מאוד לשיתוף פעולה צמוד ככל האפשר עם הלקוחות, תוך שימת דגש מיוחד על קשר רציף עמם, זמינות וכן על מתן מענה מהיר ויעיל לכל בקשה או בעיה שתתעורר ולשביעות רצונם המלאה.

משרדנו מקפיד לעקוב ולהתעדכן אחר השינויים בפסיקה ובחקיקה וכן דואג להשתתף בהשתלמויות מקצועיות שונות. למשרד רשת מחשבים המחוברת לבתי המשפט, לשכות ההוצאה לפועל, רשם החברות וכד' וכן תוכנות משרד המאפשרות הנפקת דוחו"ת לתיקים השונים בהתאם לדרישותיו הספציפיות של הלקוח.

משרדנו עושה שימוש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו, במקצועיות, ביעילות, במהירות, באמינות, וביסודיות הנדרשת לצורך מתן השירות הטוב ביותר.

משרד עו"ד

עורכי הדין במשרד

עורכי הדין במשרד מייחסים חשיבות רבה מאוד לשיתוף פעולה צמוד ככל האפשר עם הלקוחות, תוך שימת דגש מיוחד על קשר רציף עמם, זמינות וכן על מתן מענה מהיר ויעיל לכל בקשה או בעיה שתתעורר ולשביעות רצונם המלאה.

עו"ד ענבל ששי

עו"ד ענבל ששי

עורכת דין החל משנת 2013

עו"ד ענבל ששי, בעלת ניסיון מקצועי רחב הן בתחום המסחרי והאזרחי. עו"ד ענבל ששי עומדת בראש המשרד ומנהלת את משרדה תוך שימת דגש על מתן שירות מקצועי, יעיל ומהיר ומתן ערך מוסף ללקוחות המשרד בהתאם לדרישותיו הספציפיות של כל לקוח ולקוח.

עו"ד חריגות ובניה

תחומי עיסוק

המשרד עובד מתוך ראיית טובתו של הלקוח בהיבט הנרחב של הסכסוך, ולכן ההתייחסות לכל מקרה הינה כולל ומקיפה ומלווה באנשי מקצוע מתאימים, בהתאם לצורך ולרצון הלקוח.

 משרדנו מספק שירותים מקצועיים למגוון לקוחות המשרד בכל אחד מהתחומים הבאים:

אתם מוזמנים לבקר אותנו בפייסבוק

התקשר